Janosz - Cho³uj, T.Szpoton, Baran - Jarczyk (88. Sobiech) - Wróblewski M (84. M±ka M), Karcz, Jurok (67. Rudyk), R.Szpoton - Kasprzyk (kpt), Kot M (83. Zuga M)
Rezerwa: Ponichtera M - B±k M, Wyrwich M

D±bek - Piksa (kpt) (35. Paj±k M), Kie³kowski M, Mi±sko M, Stefañczyk M - Janeta M (59. Banasik), Urbañski (14. Stachera M), Gorza³a M, Wowra M - Zmuda M, Wojciechowski M (75. Fedoruk)

¯ó³te kartki: Karcz (60.), R.Szpoton (80.) - Wojciechowski (71.), Stefañczyk (71.)

Sêdziowa³: Marcin Soja (Sosnowiec)
Widzów: 100

W dzisiejszym spotkaniu Grunwald pewnie pokona³ rezerwy GKS-u Jastrzêbie 3-0.
Zespó³ beniaminka przyby³ na mecz g³ównie w m³odzie¿owym sk³adzie, bez wzmocnieñ z II-ligowego zespo³u, który gra³ tego dnia na wyje¼dzie.
O I po³owie mo¿na by powiedzieæ, ¿e siê odby³a, gdyby nie bramki. Przez wiêkszo¶æ pierwszych 45 minut niewiele ciekawego siê dzia³o. Warto w tym czasie odnotowaæ kontrê go¶ci, po której w 19. minucie Kamil Gorza³a uderzy³ z ponad 25 metrów gro¼nie obok bramki. W odpowiedzi rzut wolny wykonywa³ zza naro¿nika pola karnego Pawe³ Wróblewski. Pi³ka przesz³a wszystkich zawodników i sparowa³ j± dopiero Krzysztof D±bek. W koñcu - w 34. minucie - kibice doczekali siê bramki. Aktywny od kilkunastu minut Tomasz Kasprzyk wrzuci³ pi³kê z prawej strony pola karnego, a nadbiegaj±cy Sebastian Jurok pos³a³ mierzon± g³ówkê przy s³upku i "zieloni" objêli prowadzenie. Siedem minut pó¼niej gospodarze podwy¿szyli rezultat. Pawe³ Wróblewski zagra³ pi³kê z lewej strony w³asnej po³owy na ok. 25-30 metr przed bramkê rywali, nie siêgn±³ jej Kamil Paj±k - zast±pi³ parê minut wcze¶niej kontuzjowanego kapitana GKS-u - pi³kê przej±³ Mateusz Karcz i w sytuacji sam na sam nie da³ szans bramkarzowi.
II po³owa by³a znacznie ciekawsza. Halembianie mogli zdobyæ - oprócz jednej, któr± zdobyli - kolejne bramki, a go¶cie zanotowaæ chocia¿ honorowe trafienie.
W 54. minucie do akcji ofensywnej w³±czy³ siê stoper, Tomasz Szpoton. "Cichy" poci±gn±³ z pi³k± do linii koñcowej i zacentrowa³, a Tomasz Jarczyk "zebra³" pi³kê z g³owy Rafa³a Szpotona i g³ówkê "S³omy" wybi³ obroñca. Cztery minuty pó¼niej "zieloni" stworzyli kolejn± bramkow± okazjê. Tomasz Kasprzyk zbyt mocno zagra³ do Dariusza Kota stoj±cego samotnie przed bramk±, pi³kê przej±³ Rafa³ Szpoton i odegra³ do Mateusza Karcza, ten z kolei do Kasprzyka, który trafi³ z bliska w boczn± siatkê. Trzecia gro¼na akcja miejscowych przynios³a im bramkê. Mateusz Karcz wypu¶ci³ na prawej stronie Rafa³a Szpotona, który zagra³ na 5. metr i Tomasz Kasprzyk dope³ni³ formalno¶ci. Po chwili uderzenie Dariusza Kota mog³o znale¼æ drogê do siatki, ale trafi³o w stoj±cego na linii strza³u Tomasza Kasprzyka i pi³ka wysz³a na korner. Go¶cie odpowiedzieli w 68. minucie strza³em najlepszego strzelca zespo³u - Sebastiana Wojciechowskiego - w poprzeczkê. W 72. minucie bliski zdobycia bramki by³ szukaj±cy w tym meczu 9. trafienia w rozgrywkach, Dariusz Kot. Po podaniu Paw³a Wróblewskiego Tomasz Kasprzyk wszed³ w pole karne i odegra³ do "Kocika". Napastnik halembian wymkn±³ siê obroñcy i maj±c przed sob± bramkarza wda³ siê z nim w "kiwkê", a nastêpnie strzeli³, ale pi³kê zdo³a³ wybiæ obroñca. Na dwana¶cie minut przed koñcem meczu jastrzêbianie powinni zdobyæ bramkê. Kamil Gorza³a wypu¶ci³ sam na sam Miros³awa Banasika, który przerzuci³ pi³kê nad bramkarzem, ale ta spad³a na poprzeczkê. Jeszcze w doliczonym czasie gry Henryka Janosza ponownie próbowa³ pokonaæ Banasik, ale jego uderzenie zza pola karnego golkiper "zielonych" pewnie z³apa³ i po chwili sêdzia zakoñczy³ mecz.
Za tydzieñ Grunwald zakoñczy rundê jesienn± wyjazdowym meczem derbowym z Wawelem Wirek. Zabraknie w nim Rafa³a Szpotona (wystêpowa³ w Wawelu przez ostatnie 3 lata), który w dzisiejszym meczu zobaczy³ 4. ¿ó³t± kartkê w sezonie i musi jeden mecz odpocz±æ.