Trampkarze '94 (8. kolejka): Grunwald 1-1 Jastrz±b Bielszowice

Grunwald Ruda ¦l±ska  1-1  Jastrz±b Bielszowice  (1-1)

bramka: D.Gomoluch (1-0)

A.Franke - D.Hajnsz, P.Winkler, F.Kuberek - P.Przybycin - £.Szczepañski, D.Babisz (kpt), K.Mercik, D.Gomoluch - W.Kuster (40. D.Swaczyna), R.Sobierajski (58. M.Szpoton)
Trener: Ryszard STONDZIK

W ósmym meczu sezonu Grunwald zdoby³ w koñcu pierwszy punkt! "Zieloni" zremisowali u siebie z Jastrzêbiem Bielszowice 1-1.
Halembianie objêli prowadzenie ju¿ w 3. minucie. Po wymianie kilku podañ Wojciech Kuster zagra³ na lew± stronê pola karnego do Dawida Gomolucha, który strza³em przy s³upku skutecznie zamkn±³ akcjê zespo³u. W trzecim kolejnym spotkaniu popularny "Gumol" zdoby³ bramkê. Go¶cie ju¿ po chwili mogli wyrównaæ, ale uderzenie zawodnika z Bielszowic przesz³o obok s³upka. Pó¼niej gra toczy³a siê g³ównie w ¶rodku boiska. Na trzy minuty przed koñcem I po³owy zawodnik Jastrzêbia zdecydowa³ sie na strza³ z dystansu i pi³ka mimo interwencji bramkarza ugrzêz³a w siatce.
W II po³owie obie dru¿yny mia³y okazje na rozstrzygniêcie meczu na swoj± korzy¶æ. Wiêcej jednak zespó³ z Bielszowic, szczególnie w koñcówce meczu, kiedy pi³ka o centymetry mija³a bramkê Arkadiusza Franke. Podopieczni Ryszarda Stondzika mog± mówiæ o du¿ym szczê¶ciu, natomiast jedenastka Marcina Bladowskiego (by³ego trenera dru¿yn m³odzie¿owych Grunwaldu) - o du¿ym pechu. Ze strony Grunwaldu m.in. piêknym uderzeniem z wolnego popisa³ siê Pawe³ Przybycin, ale bramkarz Jastrzêbia równie kapitaln± interwencj± wybi³ pi³kê na rzut ro¿ny.