Trampkarze '93 (12. kolejka): Grunwald 1-2 Urania Ruda ¦l±ska

Grunwald Ruda ¦l±ska  1-2  Urania Ruda ¦l±ska  (1-1)

bramka: D.Sierpiñski (1-0)

A.Hajnsz (D.Mañka) - R.Cie¶luk, K.Mendecki, D.Copik, K.Matla - M.Karaszewski, A.Wieczorek, J.Haase (D.Paszek), D.Sierpiñski - A.Adamczyk (kpt), K.Krauss
Trener: Ireneusz ADAMCZYK

Gospodarze nie sprostali liderowi rozgrywek i ulegli na w³asnym boisku Uranii 1-2. Pierwsza po³owa to w miarê wyrównana gra. Prowadzenie dla "zielonych" zdoby³ ³adnym technicznym uderzeniem obok wybiegaj±cego bramkarza Daniel Sierpiñski. Go¶cie wyrównali zdobywaj±c tak zwan± bramkê do szatni na trzy minuty przed koñcem pierwszej po³owy. Drugie 35 minut to gra g³ównie w ¶rodku boiska z lekk± przewag± przyjezdnych. Gdy do koñca pozostawa³o ju¿ niewiele minut b³±d pope³ni³a defensywa Grunwaldu i zawodnik go¶ci z najbli¿szej odleg³o¶ci umie¶ci³ pi³kê w siatce, ustalaj±c wynik meczu.

Strona istnieje od: 28.09.2002r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003r.)