Juniorzy '90/91 (14. kolejka): MKS Siemianowice ¦l. 5-1 Grunwald

MKS Siemianowice ¦l±skie  5-1  Grunwald Ruda ¦l±ska  (2-0)

bramka: M.Kot (3-1, z karnego)

S.¯ydek - D.Kopyto, M.Markowicz, £.Lein (kpt), J.Gielza - M.Kasprzak, D.Rutkowski, M.Brykse, D.Majchrzyk - M.Kot, T.Bro¿ek
Trener: Grzegorz SKIBA

W meczu przedostatniej kolejki Okrêgowej Ligi Juniorów Grunwald zosta³ rozgromiony w Siemianowicach 5-1.
Mecz móg³ dobrze siê rozpocz±æ dla Grunwaldu. Po wrzutce Jakuba Gielzy Daniel Rutkowski zgra³ pi³kê g³ow± w polu karnym, a g³ówka Tomasza Bro¿ka z 5 metrów przesz³a ko³o s³upka. Niewykorzystana sytuacja szybko siê zem¶ci³a. Piêæ minut pó¼niej gospodarze objêli prowadzenie, a po chwili by³o ju¿ 2-0. Za kolejne 5 minut MKS mia³ znakomit± okazjê na podwy¿szenie rezultatu. Po faulu Martina Markowicza w polu karnym sêdzia wskaza³ "na wapno". Strza³ zawodnika z Siemianowic z rzut karnego pad³ jednak ³upem Sebastiana ¯ydka. Na 10 minut przed koñcem I po³owy spore problemy uderzeniem z dystansu sprawi³ bramkarzowi miejscowych Marcin Kot.
Drugie 45 minut "zieloni" rozpoczêli od ataków, ale nadziali siê na kontrê i by³o 3-0. W koñcu jednak jeden z ataków Grunwaldu przyniós³ bramkê. W 60. minucie w "szesnastce" gospodarzy sfaulowany zosta³ Daniel Rutkowski, a rzut karny na bramkê zamieni³ Marcin Kot. To wszystko, na co by³o staæ halembian. 10 minut pó¼niej zawodnicy z Siemianowic zdobyli czwart± bramkê, a w 90. minucie ustalili wynik spotkania na 5-1.

/¼ród³o: Tomasz Bro¿ek/

Strona istnieje od: 28.09.2002r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003r.)