Juniorzy '92 (11. kolejka): Grunwald 0-13 MKS Zaborze

Juniorzy '92:
Grunwald Ruda ¦l±ska  0-13  MKS Zaborze  (0-2)

M.Miluski - M.Markowicz, £.Ko¶ (kpt), K.Wasielewski - M.Tkaczek, R.Malejka, D.Szczepaniuk - £.Kochañski
Trener: Marek FEIGE

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy Grunwaldu wystêpuj±cy w Regionalnej Lidze Juniorów zostali rozgromieni w Halembie przez MKS Zaborze 13-0. Wynik jednak nie mo¿e dziwiæ, skoro ca³y mecz "zieloni" grali w... 8. Do przerwy gospodarze jeszcze jako¶ siê bronili i przegrywali tylko 0-2. Wynik ten zawdziêczaj± w g³ównej mierze Marcinowi Miluskiemu, który pod nieobecno¶æ bramkarza stan±³ miêdzy s³upkami i spisywa³ siê znakomicie. Po przerwie by³ jednak, jaki i jego koledzy z pola, bezradny. Bramki posypa³y siê jedna po drugiej i skoñczy³o siê na jedenastu golach w drugich 40 minutach, a trzynastu w ostatecznym rozrachunku.