Juniorzy '90/91 (15. kolejka): Grunwald 1-7 MKS Zaborze

Grunwald Ruda ¦l±ska  1-7  MKS Zaborze  (0-3)

bramka: T.Bro¿ek (1-6, z karnego)

S.¯ydek - D.Majchrzyk, £.Lein (kpt), D.Kopyto - M.Markowicz - J.Gielza, M.Kot, D.Rutkowski, M.Kasprzak (46. T.Bro¿ek) - M.Zuga (79. M.Brykse), P.Janowski
Trener: Grzegorz SKIBA

W ostatnim meczu rundy jesiennej Grunwald przegra³ z MKS-em Zaborze 1-7. Zespó³ go¶ci ju¿ w 4. minucie obj±³ prowadzenie. Po znakomitej wrzutce w pole karne zawodnik MKS-u w sytuacji sam na sam pokona³ bramkarza Grunwaldu. Po 10 minutach meczu by³o ju¿ 2-0. Po do¶rodkowaniu z rzutu ro¿nego obroñca halembian wy³o¿y³ rywalowi pi³kê i ten z metra wpakowa³ j± do siatki. Trzy minuty pó¼niej gospodarzy od straty bramki uratowa³a poprzeczka. Równie¿ w 29. minucie by³a ona sprzymierzeñcem "zielonych". Jednak kilkana¶cie sekund pó¼niej pi³ka - po lobie - po raz trzeci znalaz³a siê w bramce. Go¶cie mogli prowadziæ po I po³owie wy¿ej, ale nie wykorzystali jeszcze paru okazji. Grunwald w pierwszych 45 minutach nie zmusi³ do wysi³ku golkipera MKS-u.
Po przerwie zabrzanie dalej szturmowali bramkê gospodarzy i zdobyli kolejne gole - w 60. (z rzutu karnego), 66., 78. oraz w 86. minucie. Nim go¶cie zdobyli ostatni± bramkê, to miejscowi zdo³ali zaliczyæ honorowe trafienie (w 82. minucie). Mateusz Brykse zosta³ sfaulowany w "szesnastce" przez bramkarza, a rzut karny - do¶æ szczê¶liwie - na gola zamieni³ Tomasz Bro¿ek.