Janosz (35. £.Nowak) - Waga, Gawe³czyk, Jarczyk - Kusiak - Wróblewski, Karcz, Sadlok, £uszczek - Kot, Jurok
£.Nowak (65. Majdak) - Cho³uj, Gawe³czyk, Jarczyk (65. Klimas) - Karcz (70. Wyrwich) - £uszczek, Sobiech, Derek, Starowicz - Kasprzyk, Sadlok (54. Drapa³a)

MK GÓRNIK:
Czochara - Czy¿o, M.Nowak, Domaga³a, Bryl, Baucz, Stranc, Marko, Zió³kowski, Nikodem, Sokó³
Grali tak¿e: Szczygie³, Bubrowski, Chmielowiec, Ligudziñski
Trener: Marian MARKIEWICZ

W swoim drugim sparingu w okresie przygotowawczym Grunwald rozgromi³ czwart± dru¿ynê IV ligi ¶l±skiej grupy I, MK Górnik Katowice a¿ 7-0! Katowiczanie wyst±pili praktycznie w swoim najmocniejszym sk³adzie, na czele z najlepszym strzelcem ligi, Piotrem Nikodemem - 16 goli w rundzie jesiennej.
Mecz rozegrano w Chorzowie na Kresach na boisku ze sztuczn± nawierzchni±.
W ataku halembian szala³ Sebastian Jurok, który graj±c tylko 45 minut, zdoby³ 4 bramki. Ju¿ po 20 minutach "Juri" mia³ na koncie hat-trick! Przed koñcem I po³owy napastnik Grunwaldu doda³ jeszcze jedno trafienie.
Pierwsza gro¼na akcja w meczu, w 4. minucie, przynios³a podopiecznym Fryderyka Dudy bramkê. Sebastian Gawe³czyk - wyst±pi³ na pozycji ostatniego obroñcy, zastêpuj±c kontuzjowanego Tomasz Szpotona - zagra³ d³ug± pi³kê na lew± stronê boiska do Paw³a Wróblewskiego, który do¶rodkowa³ w pole karne, gdzie Sebastian Jurok celn± g³ówk± rozwi±za³ worek z bramkami (1-0). W 15. minucie Pawe³ Wróblewski wypu¶ci³ Sebastiana Juroka, ten wkrêci³ w polu karnym obroñcê i strza³em w d³ugi róg ponownie zmusi³ do kapitulacji £ukasza Czocharê (2-0). Niespe³na minutê pó¼niej kolejna dobra akcja "zielonych" przynios³a bramkê. Wojciech Sadlok wszed³ w "szesnastkê" z prawej strony boiska, dogra³ pi³kê do Dariusza Kota i m³odzie¿owiec Grunwaldu strza³em od s³upka wpisa³ siê na listê strzelców (3-0). W 20. minucie w zamieszaniu pod bramk± MK najwiêcej zimnej krwi zachowali Szymon Waga i Sebastian Jurok. "Wagon" idealnie obs³u¿y³ "Juriego", który umie¶ci³ pi³kê w opuszczonej bramce (4-0). Czwartego gola bardzo dobrze dysponowany tego dnia napastnik Grunwaldu strzeli³ w 38. minucie. Otrzyma³ podanie od Wojciecha Sadloka, min±³ obroñcê i uderzy³ nie do obrony (5-0). Minutê przed koñcem I po³owy po prostopad³ym podaniu Szymona £uszczka Wojciech Sadlok ustali³ wynik do przerwy na 6-0.
W drugiej po³owie po zmianach gra Grunwaldu - podobnie jak w poprzednim meczu - "siad³a". Katowiczanie powa¿nie zagrozili bramce Grunwaldu w 77. minucie, kiedy po g³ówce jednego z zawodników MK pi³ka przesz³a tu¿ obok s³upka. Grunwald móg³ zdobyæ kolejnego gola w 85. minucie, ale po strzale Damiana Starowicza obroñca wybi³ pi³kê z linii bramkowej. Dwie minuty pó¼niej wynik spotkania po podaniu Dariusza Sobiecha ustali³ strza³em w d³ugi róg Tomasz Kasprzyk.

Kolejny sparing Grunwald rozegra ju¿ w ¶rodê z III-ligowym Rozwojem Katowice, w ataku którego od niedawna wystêpuje Mariusz ¦rutwa. Miejsce i godzina spotkania zostan± ustalone w poniedzia³ek.