GKS Katowice  3-1  Grunwald Ruda ¦l±ska  (2-1)

Urbañczyk - Mielnik, Polczak, M.Kasprzyk, Sadzawicki - Górski, Wijas, Kapias, Sroka - Pasko, Sadowski
Grali tak¿e: Bartnik, Kopañski, Lizak, Mezzero, Ogierman
Trener: Piotr PIEKARCZYK

Janosz (46. Nowak) - Waga, Szpoton (47. Sobiech), Jarczyk - Gawe³czyk (46. Karcz) - Wróblewski M (70. Drapa³a M), Kusiak, Sadlok (46. Jurok), £uszczek - T.Kasprzyk (62. Derek), Kot M (55. Starowicz M)
Trener: Fryderyk DUDA

M - M³odzie¿owiec

W rozegranym sparingu w Katowicach Koszutce Grunwald uleg³ GKS-owi Katowice 1-3.
Lider III ligi by³ wyra¼nie zespo³em lepszym. Po naszych pi³karzach by³o widaæ efekt dwóch dni ciê¿kich treningów, które maj± zaprocentowaæ w meczach o punkty.
I po³owê katowiczanie wygrali 2-1. Bramki pad³y w ostatnich 5 minutach tej czê¶ci meczu. Wcze¶niej podopieczni Piotra Piekarczyka stworzyli kilka okazji bramkowych (w 11., 20., 26., 30. i 33. minucie), ale na przeszkodzie stan±³ im doskonale interweniuj±cy Henryk Janosz. Dopiero w 40. minucie pi³ka znalaz³a drogê do siatki. Szymon Kapias dopad³ przed polem karnym zbyt krótko wybitej pi³ki i uderzy³ na bramkê. Futbolówka otar³a siê jeszcze od jednego z obroñców i wpad³a obok bezradnego bramkarza. 120 sekund pó¼niej by³o 1-1. Szymon £uszczek krótko rozegra³ rzut ro¿ny z Szymonem Wag±, który wrzuci³ pi³kê w pole karne, ale wybi³ j± g³ow± obroñca GKS-u. Nastêpnie pi³kê przej±³ Tomasz Kasprzyk i bez zastanowienia strzeli³ na bramkê - pi³ka odbi³a siê jeszcze od s³upka i wpad³a do siatki. Gdy wydawa³o siê, ¿e I po³owa zakoñczy siê remisem, Szymon Pasko wykorzysta³ niezdecydowanie obrony Grunwaldu.
Niespe³na kwadrans po przerwie Szymon Pasko po raz drugi wpisa³ siê na listê strzelców. Grunwald mia³ okazje na zmianê niekorzystnego rezultatu, jednak strza³y Tomasza Kasprzyka z wolnego (53 min) i Sebastiana Juroka (70 min) wybi³ Andrzej Urbañczyk, a Szymon £uszczek trafi³ z wolnego w boczn± siatkê (88 min).

Strona istnieje od: 28.09.2002r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003r.)