Nowak - Waga, Szpoton, Jarczyk - Gawe³czyk - Wróblewski M, Karcz, £uszczek, Cierpio³ M - Jurok, Kasprzyk
II po³owa:
Janosz - Waga, Szpoton, Jarczyk - Gawe³czyk - £uszczek (78. Drapa³a M), Derek, Jurok, Starowicz M - Kasprzyk (56. Sobiech), Kot M
Trener: Fryderyk DUDA

M - M³odzie¿owiec
(pi³karz z rocznika 1986 lub m³odszy; w sezonie 2006/2007 w zespo³ach IV ligi w ka¿dej jedenastce w meczu ligowym musi graæ przynajmniej 2 m³odzie¿owców)

POLONIA:
¯mija - ¯ukowski, Jurczyk (60. Kordaszewski), Klepczyñski, Plewnia - Jab³oñski, Sosna (60. Mróz), Trzeciak (46. Kowalski), Grzyb - Mê¿yk (46. Rozmus), Podstawek (46. Zieliñski)
Trener: Dariusz FORNALAK

¯ó³te kartki: Jarczyk (13.), Janosz (82.) - Jurczyk (9.), Plewnia (70.), Jab³oñski (72.)

W meczu sparingowym Grunwald pokona³ II-ligow± Poloniê Bytom 4-3.
W sk³adzie Polonii zabrak³o kilku zawodników: Dietmara Brehmera, Jakuba Dzió³ki czy Ireneusza Marcinkowskiego. Natomiast w Grunwaldzie nie zagrali m.in. Micha³ Kusiak i Wojciech Sadlok.
Go¶cie dobrze rozpoczêli spotkanie. W 3. minucie po rzucie ro¿nym Rafa³a Grzyba Rafa³ Jab³oñski g³ówkowa³ na bramkê Grunwaldu. Bramkarz "zielonych" £ukasz Nowak z najwy¿szym trudem wybi³ pi³kê, która odbi³a siê jeszcze po drodze od poprzeczki i wysz³a na rzut ro¿ny. Po ponownym kornerze najwy¿ej w polu karnym wyskoczy³ Grzegorz Jurczyk (by³y gracz Grunwaldu) i g³ow± skierowa³ pi³kê do bramki - pi³ka uprzednio odbi³a siê jeszcze od s³upka. W 10. minucie strzelec gola sfaulowa³ we w³asnym polu karnym Tomasza Kasprzyka i sêdzia podyktowa³ jedenastkê, któr± na gola zamieni³ sam poszkodowany. Minutê pó¼niej kapitan Grunwaldu po raz drugi wpisa³ siê na listê strzelców. Po podaniu Szymona Wagi strza³em w d³ugi róg pokona³ Grzegorza ¯mijê. Podopieczni Dariusza Fornalaka pod koniec I po³owy mogli wyrównaæ, ale Grzegorz Podstawek w sytuacji sam na sam przegra³ pojedynek z £ukaszem Nowakiem.
Kilka minut po przerwie Grunwald prowadzi³ ju¿ 3-1. Sebastian Jurok wszed³ w pole karne z prawej strony boiska i uderzy³ na bramkê Polonii. Grzegorz ¯mija odbi³ strza³, a próbuj±cego wybiæ futbolówkê obroñcê ubieg³ Dariusz Kot i g³ow± pos³a³ pi³kê do bramki. Dwie minuty pó¼niej bytomianie zdobyli kontaktowego gola. Z rzutu wolnego do¶rodkowa³ Rafa³ Jab³oñski, pi³kê wypi±stkowa³ Henryk Janosz, dopad³ jej Marcin Kowalski i z woleja wpakowa³ pod poprzeczkê. W 64. minucie po kolejnym b³êdzie w defensywie Grunwaldu by³ ju¿ remis. Po do¶rodkowaniu Marcina ¯ukowskiego z prawej strony boiska pi³kê do bramki z bliska skierowa³ g³ow± Micha³ Zieliñski. Polonia niebawem stworzy³a sobie kolejne okazje, jednak ¿adnej nie wykorzysta³a. W 72. minucie Henryk Janosz sparowa³ z kilku metrów strza³ Rafa³a Jab³oñskiego, w 74. minucie Artur Rozmus w sytuacji sam na sam pos³a³ pi³kê minimalnie obok s³upka i w 80. minucie golkiper Grunwaldu wybi³ uderzenie Micha³a Zieliñskiego. Podopieczni Fryderyka Dudy stworzyli równie¿ trzy bramkowe okazje, ale za to jedn± wykorzystali. Najpierw Sebastian Jurok w naro¿niku pola karnego w¶lizgiem uprzedzi³ bramkarza Polonii i pi³ka o centymetry przesz³a obok s³upka (83. minuta), nastêpnie "Juri" - ze sparingu na sparing potwierdza dobr± dyspozycjê - min±³ w polu karnym obroñcê i uderzy³ na bramkê, i Grzegorz ¯mija z najwy¿szym trudem wybi³ pi³kê na róg (84. minuta). W koñcu - w 89. minucie - po do¶rodkowaniu Dariusza Kota Sebastian Jurok skierowa³ g³ow± pi³kê do bramki (pi³ka odbi³a siê jeszcze od s³upka), ustalaj±c wynik spotkania.