Trampkarze '92 (12. kolejka): Grunwald 3-3 Naprzód ¦wiêtoch³owice

Grunwald Ruda ¦l±ska  3-3  Naprzód ¦wiêtoch³owice  (3-0)

bramki: K.Klasik (1-0), P.Martyn (2-0), B.Majowski (3-0)

M.Markowicz (M.Brzozowski) - £.Ko¶ (kpt), M.Musio³, D.Nieborak, M.Szo³tysek, M.Miluski, P.Martyn, R.Malejka, M.Warcho³ (F.Klasik), K.Klasik, B.Majowski

Miejsca w tabeli po rundzie jesiennej:

09. Grunwald 10 pkt, bramki: 17-48
12. Naprzód 2 pkt, bramki: 11-59

W I rundzie: Naprzód - Grunwald 2-3 (£.Ko¶, B.Majowski, P.Martyn)

Na inauguracjê rundy wiosennej trampkarze Grunwaldu z rocznika 1992 podzieli siê punktami z ostatni± dru¿yn± ligi, Naprzodem ¦wiêtoch³owice, choæ po I po³owie "zieloni" prowadzili ju¿ 3-0. Bramki dla halembian w koñcówce pierwszej czê¶ci meczu strzelali kolejno: Kamil Klasik (23 min), Pawe³ Martyn (28 min) i Bartosz Majowski (29 min). Po pó³ godzinie gry go¶cie schodzili na przerwê pod³amani.
W drugiej ods³onie Grunwald zagra³ s³abo. W 45. minucie ¶wiêtoch³owiczanie zdobyli bramkê z rzutu wolnego i uwierzyli, ¿e mog± jeszcze zdobyæ punkt. Kolejna bramka pad³a po rzucie ro¿nym, a ostatnia po fatalnie zastawionej pu³apce ofsajdowej, kiedy na przeciwko bramkarza Grunwaldu stanê³o trzech rywali. Marcin Brzozowski zdo³a³ wprawdzie zastopowaæ pêdz±cego z pi³k± zawodnika go¶ci, jednak przy dobitce i braku asekuracji by³ bez szans.