Trampkarze '94 (10. kolejka): Wyzwolenie Chorzów 0-3 Grunwald

Wyzwolenie Chorzów  0-3  Grunwald Ruda ¦l±ska  (0-2)

bramki: P.Winkler (0-1), D.Babisz (0-2), D.Babisz (0-3)

P.Wasilewski - F.Kuberek, M.Gasek (kpt), P.Przybycin - P.Winkler - M.Choiñski (40. K.Mercik), D.Hajnsz, M.Kopel, R.Jitner - D.Babisz, P.Kura¶

Miejsca w tabeli po rundzie jesiennej:

06. Grunwald 13 pkt, bramki: 20-13
10. Wyzwolenie 0 pkt, bramki: 3-79

W I rundzie: Grunwald - Wyzwolenie 10-0 (P.Kura¶ 5, D.Babisz 4, D.Hajnsz)

W pierwszym meczu wiosennym podopieczni Ryszarda Stondzika pokonali ostatni zespó³ w tabeli, Wyzwolenie Chorzów, 3-0.
"Zieloni" objêli prowadzenie w 11. minucie, kiedy to Piotr Winkler g³ow± umie¶ci³ pi³kê w siatce. Kolejne dwie bramki (8. i 9. trafienie w rozgrywkach) doz³o¿y³ najlepszy strzelec Grunwaldu, Daniel Babisz, zdobywaj±c gola w ostatniej minucie pierwszej po³owy (30 min) oraz tu¿ po rozpoczêciu drugiej czê¶ci spotkania (31 min). Halembianie mieli jeszcze wiele szans na zdobycie bramek, jednak swoich okazji nie wykorzystali m.in. Patryk Kura¶ i Mateusz Kopel.