Juniorzy '89/90 (18. kolejka): Stadion ¦l±ski 2-0 Grunwald

Stadion ¦l±ski Chorzów  2-0  Grunwald Ruda ¦l±ska  (0-0)

P.Majdak - K.Haase, R.Kowolik, A.Michalski - £.Kowalczyk - M.Kondek, A.Spiolek, Sz.Pikul (kpt), W.Lorens - M.Stawowy, M.Filar (60. P.Peteja)

Miejsca w tabeli po rundzie jesiennej:

10. Stadion 23 pkt, bramki: 37-38
16. Grunwald 10 pkt, bramki: 28-56

W I rundzie: Grunwald - Stadion 0-3

W pierwszym meczu rundy wiosennej najstarsi juniorzy Grunwaldu przegrali na wyje¼dzie ze Stadionem ¦l±skim 0-2, trac±c bramki w ostatnim kwadransie spotkania. W 75. minucie po rzucie wolnym i celnej g³ówce gospodarze wyszli na prowadzenie. 6 minut pó¼niej chorzowianie ustalili wynik spotkania. Po stracie pi³ki przez "zielonych" w ¶rodku pola zawodnik Stadionu min±³ obroñców i strzeli³ nie do obrony.
W Grunwaldzie na wyró¿nienie zas³u¿yli przede wszystkim Adrian Michalski i bramkarz z kadry I zespo³u, Patryk Majdak, który popisa³ siê znakomitymi interwencjami w paru sytuacjach sam na sam z przeciwnikiem.