Sezon 2014/2015 - Runda wiosenna |
14.03.2015 (sobota) godz. 11:00 I zespół,
III liga: GRUNWALD - Górnik Wesoła 0-0
21.03.2015 (sobota) godz. 15:00 I zespół,
III liga: GKS 1962 Jastrzębie - GRUNWALD 4-0
22.03.2015 (niedziela) godz. 11:00 Trampkarze 2001:
Unia Kosztowy - GRUNWALD 1-1 (Aruczan)
28.03.2015 (sobota) godz. 11:00 I zespół,
III liga: GRUNWALD - LKS Czaniec 0-1
01.04.2015 (środa) godz. 16:00 Trampkarze 2001:
GRUNWALD - Gwiazda Ruda Śląska 2-1 (Ogłoza 2)
04.04.2015 (sobota) godz. 12:00 I zespół,
III liga: GRUNWALD - BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 (Brzozowski)
08.04.2015 (środa) godz. 16:30 Młodziki 2002:
Bonito Murcki - GRUNWALD 0-4 (Jankowski
3, Kopiczko)
09.04.2015 (czwartek) godz. 16:30 Młodziki 2003:
GRUNWALD - AKS Mikołów 4-0 (Białecki
2, Kubica, Rejmer)
11.04.2015 (sobota) godz. 16:00 I zespół,
III liga: Małapanew Ozimek - GRUNWALD 0-2 (Jaskiernia,
Dreszer)
godz. 16:00 Trampkarze 2001:
Warta Zawiercie - GRUNWALD 4-1 (Burdzik)
12.04.2015 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki 2003:
Józefka Chorzów - GRUNWALD 1-2 (P.Rostek,
Wójcik)
13.04.2015 (poniedziałek) godz. 16:00 Orliki 2004:
Śląsk Świętochłowice - GRUNWALD 2-11 (Tałady
5, Otto 3, Jureczko,
Heblik, Koptin)
14.04.2015 (wtorek) godz. 16:30 Orliki 2005: UKS
Ruch Chorzów - GRUNWALD 16-2 (Drążkiewicz,
Paliński)
16.04.2015 (czwartek) godz. 17:00 Młodziki 2002:
GRUNWALD - Wawel Wirek 3-2 (Kuberek 2, Kasprzyk)
18.04.2015 (sobota) godz. 11:00 I zespół,
III liga: GRUNWALD - Skalnik Gracze 4-0 (Brzozowski,
Wolek, Kot,
Jaskiernia)
19.04.2015 (niedziela) godz. 10:00 Młodziki 2002:
Śląsk Świętochłowice - GRUNWALD 4-1 (Olszynka)
21.04.2015 (wtorek) godz. 16:30 Orliki 2005: Pogoń
Ruda Śląska - GRUNWALD 13-0
23.04.2015 (czwartek) godz. 17:30 Młodziki 2003: Kamionka Mikołów -
GRUNWALD 0-1 (Białecki)
25.04.2015 (sobota) godz. 10:30 Trampkarze 2001:
Rozwój Katowice - GRUNWALD 2-1 (Witek)
godz. 11:00 I zespół,
III liga: Górnik II Zabrze - GRUNWALD 4-1
(samobójcza)
26.04.2015 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2002:
GRUNWALD - Kolejarz Katowice 7-0 (Kasprzyk
2, Kuberek 2,
Buczkiewicz, Jankowski,
Olszynka)
27.04.2015 (poniedziałek) godz. 18:15 Orliki 2004:
Gwiazda I Ruda Śląska - GRUNWALD 3-0 walkower
28.04.2015 (wtorek) godz. 17:00 Orliki 2005:
GRUNWALD - Wyzwolenie Chorzów 2-12 (Ulbrich
2)
29.04.2015 (środa) godz. 17:00 I zespół,
III liga: GRUNWALD - Polonia Bytom 0-2
30.04.2015 (czwartek) godz. 17:00 Młodziki 2002: MK
Górnik Katowice - GRUNWALD 1-4 (Buczkiewicz
2, Kopiczko, Olszynka)
godz. 17:30 Młodziki 2003:
GRUNWALD - GKS GieKSa Katowice 1-0 (Wójcik)
01.05.2015 (piątek) godz. 9:30 Trampkarze 2001:
GRUNWALD - Orbita Bukowno 0-3
02.05.2015 (sobota) godz. 19:00 I zespół,
III liga: Odra Opole - GRUNWALD 0-0
04.05.2015 (poniedziałek) godz. 17:00 Orliki 2004:
GRUNWALD - Orlik Ruda Śląska 2-12 (Otto
2)
05.05.2015 (wtorek) godz. 17:00 Młodziki 2003: Lechia 06 Mysłowice -
GRUNWALD 0-1 (Białecki)
godz. 17:00 Orliki 2005: Slavia
Ruda Śląska - GRUNWALD 11-0
09.05.2015 (sobota) godz. 9:30 Młodziki 2002:
Podlesianka Katowice - GRUNWALD 2-1 (Buczkiewicz)
godz. 11:00 I zespół,
III liga: GRUNWALD - Szombierki Bytom 2-2 (Kot,
Kowalski)
godz.
15:00 Trampkarze 2001:
GRUNWALD - Górnik Jaworzno 1-2 (Bartoszek)
10.05.2015 (niedziela) godz. 10:00 Młodziki 2003: GRUNWALD - Naprzód
Lipiny 8-1 (Nocoń 3,
Pawluk 2, Ociepka,
J.Sobstyl, samobójcza)
12.05.2015 (wtorek) godz. 17:00 Orliki 2005:
GRUNWALD - Józefka Chorzów 0-25
godz. 17:30 Trampkarze 2001:
Józefka Chorzów - GRUNWALD 3-2 (Gosz
2)
13.05.2015 (środa) godz. 17:30 I zespół,
III liga: Skra Częstochowa - GRUNWALD 1-1 (Szpoton)
15.05.2015 (piątek) godz. 18:00 Trampkarze 2001:
GRUNWALD - Czarni Sosnowiec 6-0 (Bartoszek
2, Aruczan, Ogłoza,
Olbryś, Witek)
16.05.2015 (sobota) godz. 11:00 I zespół,
III liga: GRUNWALD - Pniówek 74 Pawłowice 0-3
17.05.2015 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2002:
GRUNWALD - Urania Ruda Śląska 6-0 (Hertlein
2, Buczkiewicz,
Jankowski, Kasprzyk,
Kozłowski)
godz. 10:00 Młodziki 2003:
Urania Ruda Śląska - GRUNWALD 0-2 (J.Sobstyl,
A.Rostek)
18.05.2015 (poniedziałek) godz. 17:00 Orliki 2004:
GRUNWALD - Urania Ruda Śląska 3-6 (Otto
2, Lewandowski)
19.05.2015 (wtorek) godz. 18:00 Trampkarze 2001:
GRUNWALD - Unia Kosztowy 1-0 (Ogłoza)
20.05.2015 (środa) godz. 17:30 I zespół,
Puchar Polski: GRUNWALD - Skra Częstochowa 3-1
(Jagodziński 2, Włodarczyk)
godz. 17:30 Młodziki 2002: Wawel Wirek - GRUNWALD
1-2 (Hertlein,
Olszynka)
23.05.2015 (sobota) godz. 17:00 I zespół,
III liga: Polonia Łaziska Górne - GRUNWALD 0-1
(Dreszer)
godz. 17:00 Trampkarze 2001:
Gwiazda Ruda Śląska - GRUNWALD 4-7 (Ogłoza
4, Majchrzyk, Olbryś,
Tarabura)
24.05.2015 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2002:
GRUNWALD - Bonito Murcki 4-0 (Jankowski
2, Hertlein,
Buczkiewicz)
godz. 14:30 Młodziki 2003: AKS Mikołów - GRUNWALD
1-2 (Białecki,
Nocoń)
25.05.2015 (poniedziałek) godz. 17:30 Orliki 2004:
UKS Ruch Chorzów - GRUNWALD 14-4 (Otto
3, Tałady)
26.05.2015 (wtorek) godz. 17:00 Orliki 2005:
GRUNWALD - Gwiazda II Ruda Śląska 2-21 (Drążkiewicz
2)
27.05.2015 (środa) godz. 18:00 I zespół,
III liga: GRUNWALD - Ruch Zdzieszowice 2-2 (Wolek,
Stanisławski)
28.05.2015 (czwartek) godz. 17:30 Młodziki 2003:
GRUNWALD - Kamionka Mikołów 1-0 (Białecki)
godz. 18:00 Młodziki 2002: Zantka Chorzów -
GRUNWALD 2-3 (Kazanecki,
Kopiczko, Kuberek)
30.05.2015 (sobota) godz. 9:30 Trampkarze 2001:
GRUNWALD - Warta Zawiercie 4-1 (Olbryś
2, Aruczan, Witek)
godz. 12:00 Młodziki 2003:
GRUNWALD - Józefka Chorzów 2-0 (P.Rostek,
Kubica)
godz. 13:00 Orliki 2005:
Naprzód Lipiny - GRUNWALD 19-2 (Kwaśniewski,
Ulbrich)
godz. 17:00 I zespół, III liga: Podbeskidzie II
Bielsko-Biała - GRUNWALD 1-2 (Brzozowski,
Szpoton)
02.06.2015 (wtorek) godz. 17:30 Orliki 2005:
Stadion Śląski Chorzów - GRUNWALD 3-0 walkower
03.06.2015 (środa) godz. 18:00 I zespół,
III liga: Ruch II Chorzów - GRUNWALD 2-2 (Stanisławski,
Szpoton)
05.06.2015 (piątek) godz. 17:30 Orliki 2004:
GRUNWALD - Pogoń Ruda Śląska 5-5 (Otto
4, Tałady)
06.06.2015 (sobota) godz. 9:00 Młodziki 2002:
Kolejarz Katowice - GRUNWALD 0-6 (Jankowski
2, Kasprzyk 2,
Kopiczko, Kozłowski)
godz. 9:30
Trampkarze 2001: GRUNWALD - Rozwój Katowice
0-5
godz. 17:00 I zespół,
III liga: Rekord Bielsko-Biała - GRUNWALD 5-2
(samobójcza, Szpoton)
08.06.2015 (poniedziałek) godz. 17:30 Orliki 2004:
UKS Szopienice - GRUNWALD 4-4 (Otto
4)
09.06.2015 (wtorek) godz. 17:00 Orliki 2005:
GRUNWALD - Orlik Ruda Śląska 2-8 (Paliński,
Kwaśniewski)
10.06.2015 (środa) godz. 17:00 I zespół,
Puchar Polski: GRUNWALD - Polonia Bytom 3-1
(Dreszer 3)
godz. 17:00 Młodziki 2002:
Urania Ruda Śląska - GRUNWALD 2-5 (P.Sobstyl
2, Buczkiewicz,
Hertlein, Kasprzyk)
11.06.2015 (czwartek)
godz. 17:30 Młodziki 2003: Naprzód Lipiny -
GRUNWALD 2-2 (A.Rostek,
J.Sobstyl)
13.06.2015 (sobota) godz. 14:00 Trampkarze 2001:
Orbita Bukowno - GRUNWALD 0-0
14.06.2015 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki 2003:
GKS GieKSa Katowice - GRUNWALD 2-1 (A.Rostek)
15.06.2015 (poniedziałek) godz. 17:30 Orliki 2004:
AKS Mikołów - GRUNWALD 9-4 (Otto
3, Tałady)
16.06.2015 (wtorek) godz. 17:30 Młodziki 2002:
GRUNWALD - Śląsk Świętochłowice 3-1 (Buczkiewicz
3)
17.06.2015 (środa) godz. 17:30 Trampkarze 2001:
GRUNWALD - Józefka Chorzów 0-3
godz. 17:30 Orliki 2004:
Ruch Chorzów S.A. - GRUNWALD 17-0
18.06.2015 (czwartek) godz. 17:30 Młodziki 2003:
GRUNWALD - Lechia 06 Mysłowice 2-0 (P.Rostek,
J.Sobstyl)
19.06.2015 (piątek) godz. 17:00 I zespół,
Puchar Polski: GRUNWALD - LKS Czaniec 5-1 (Szpoton
3,
Dreszer, Kot)
21.06.2015 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2002:
GRUNWALD - Podlesianka Katowice 2-2 (Buczkiewicz
2)
godz.
11:00 Trampkarze 2001:
Górnik Jaworzno - GRUNWALD 2-0
22.06.2015 (poniedziałek) godz. 17:30 Orliki 2004:
GRUNWALD - Stadion Śląski Chorzów 2-9 (Jureczko,
Otto)
23.06.2015 (wtorek) godz. 17:30 Młodziki 2003:
GRUNWALD - Urania Ruda Śląska 0-0
24.06.2015 (środa) godz. 18:00 Młodziki 2002:
GRUNWALD - Zantka Chorzów 4-1 (Hertlein
2, Kasprzyk, Kruków)
27.06.2015 (sobota) godz. 9:30 Trampkarze 2001:
Czarni Sosnowiec - GRUNWALD 2-0
godz.
10:00 Młodziki 2002:
GRUNWALD - MK Górnik Katowice 6-0 (Buczkiewicz
2, Hertlein, Kozłowski,
Kuberek, P.Rostek)