<%@ Language=JavaScript %>

Grunwald Ruda Śląska  1-2  Jura Niegowa (0-0)

W dzisiejszym meczu kontrolnym Grunwald Ruda Śląska uległ Jurze Niegowa 1-2 (0-0). Bramkę dla Grunwaldu zdobył Szymon Łuszczek z rzutu karnego po faulu na Tomaszu Kasprzyku. Zespół gości trenuje Stanisław Cygan, były szkoleniowiec Grunwaldu. W I połowie w barwach Jury zagrali, jeszcze nie tak dawno, zawodnicy "zielonych", Damian Stemplewski (228 meczów i 6 bramek w Grunwaldzie) i Fryderyk Duda (99 meczów i 2 bramki w Grunwaldzie). Obecnie "wędrują" po klubach wraz z trenerem Cyganem. Jesienią ta trójka reprezentowała V-ligowy Górnik Czerwionka, a teraz próbują swych sił w IV-ligowej Jurze.
W meczu z Jurą Grunwald wystąpił w następującym składzie:
Janosz - A.Duda, Chołuj, Szczygieł - T.Szpoton, Harazim, Idziaszek, S.Łuszczek, Kasprzyk - Gielza, Sobiech.
W drugiej połowie zagrali także: Moroń - Beck, Grzybek, Gomoluch, Pyc, Brój i Łysakowski. W meczu zabrakło Tomasza Dragana, który na jednym z treningów doznał urazu ręki.