Concordia Knurów  3-1  Grunwald Ruda Śląska (0-1)

Gielza, 12 min. (głową)
1-1 Zieliński, 60 min. (karny)
2-1 Zieliński, 74 min.
3-1 Ziaja, 85 min.

W swoim ostatnim sparingu tej zimy Grunwald uległ na wyjeździe Concordii Knurów 1-3 i była to kolejna, czwarta już, porażka po serii czterech zwycięstw. W 12 minucie rudzianie objęli prowadzenie. Łukasz Beck w środku pola zagrał głową w kierunku Sebastiana Giezly, tam obrońca Concordii źle wybił piłkę, przejął ją Szymon Łuszczek i dośrodkował, a głową piłkę do siatki skierował wspomniany wcześniej Gielza. Gospodarze wyrównali w 60 minucie po rzucie karnym. Pewnym egzekutorem był Michał Zieliński, który zdobył także następną bramkę dla Concordii skutecznie wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego na "długi" słupek. Wynik meczu ustalił na pięć minut przed końcem meczu Marcin Ziaja.
Skład Grunwaldu:
Janosz (84. Simiłowski) - Duda, Chołuj (78. Pyc), Szczygieł, Beck - Idziaszek (64. Paluch), Świętek (74. Gomoluch), S.Łuszczek, Kasprzyk - Gielza, Sobiech.
6 marca o godzinie 11.00 na własnym stadionie "zieloni" mają rozegrać półfinał Pucharu Polski ze Śląskiem Świętochłowice, oczywiście jeśli aura na to zezwoli.