Juniorzy '91 (16. kolejka): Grunwald 0-2 Stadion ¦l±ski

Juniorzy '91:
Grunwald Ruda ¦l±ska  0-2  Stadion ¦l±ski Chorzów  (0-1)

S.¯ydek - D.Majchrzyk, D.Kude³ko (kpt), £.Lein, D.Kopyto - K.Wyrwich, £.Brylczak, £.Paj±k, M.Zuga - J.Szlapa, P.Czamara
Trener: Grzegorz SKIBA

Jesieni± Grunwald przegra³ w Chorzowie 0-1. W niedzielne przedpo³udnie podopieczni Grzegorza Skiby chcieli zrewan¿owaæ siê za tamt± pora¿kê. Niestety, mimo ¿e nasi zawodnicy toczyli równorzêdny bój i zas³u¿yli na remis, to jednak musieli uznaæ wy¿szo¶æ ekipy go¶ci.
Stadion obj±³ prowadzenie ju¿ na pocz±tku spotkania, kiedy po rzucie wolnym jeden z zawodników go¶ci celnie g³ówkowa³. Z przebiegu gry "zielonym" nale¿a³a siê bramka i jedn± zdobyli, ale ze spalonego. Po do¶rodkowaniu z rzutu wolnego pi³kê w polu karnym przyj±³ Dariusz Kude³ko i gdy szykowa³ siê do strza³u, wmiesza³ mu siê Patryk Czamara, który wprawdzie pos³a³ pi³kê do bramki, ale z pozycji spalonej. 10 minut po przerwie chorzowianie do³o¿yli drugie trafienie i do koñca meczu, w którym nie brakowa³o walki, wynik nie uleg³ ju¿ zmianie.

Strona istnieje od: 28.09.2002r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003r.)