Juniorzy '91 (18. kolejka): Grunwald 7-0 MKS Siemianowice ¦l.

Grunwald Ruda ¦l±ska  7-0  MKS Siemianowice ¦l±skie  (3-0)

£.Paj±k 2 (2-0 - wolny, 4-0 - karny)
T.Urbañczyk 2 (3-0, 7-0)

S.¯ydek - D.Kopyto, D.Kude³ko (kpt), £.Lein, D.Majchrzyk - M.Zuga, £.Paj±k, T.Urbañczyk, £.Brylczak - J.Szlapa, M.Kasprzak
Trener: Grzegorz SKIBA

Po trzech pora¿kach z rzêdu "zieloni" ponownie zainkasowali komplet punktów. W sobotê rozgromili MKS Siemianowice 7-0. Wynik móg³ byæ jeszcze wy¿szy, ale zawiod³a skuteczno¶æ.
Grunwald obj±³ prowadzenie po indywidualnej akcji Jakuba Szlapy. Na 2-0 z rzutu wolnego podwy¿szy³ £ukasz Paj±k, a wynik do przerwy ustali³ uderzeniem zza pola karnego Tomasz Urbañczyk - pi³ka odbi³a siê od poprzeczki i wpad³a do siatki.
Po przerwie w polu karnym MKS-u sfaulowany zosta³ Micha³ Zuga, a "jedenastkê" na bramkê zamieni³ £ukasz Paj±k. Kolejne dwie bramki do³o¿y³ najlepszy strzelec Grunwaldu, Jakub Szlapa, uzyskuj±c tym samym hat-tricka. Napastnik "zielonych" zdoby³ ju¿ 25 bramek w sezonie. Ostre strzelanie halembian zakoñczy³ Tomasz Urbañczyk, który po do¶rodkowaniu £ukasza Paj±ka z rzutu ro¿nego przystawi³ tylko nogê.
Go¶cie z Siemianowic przy stanie 3-0 dla Grunwaldu stworzyli dwie dogodne i jedyne sytuacje w meczu. Za pierwszym razem pi³ka trafi³a w poprzeczkê, a nastêpnie zawodnik MKS-u odda³ gro¼ny, lecz niecelny strza³.