Trampkarze '93 (14. kolejka): Grunwald 7-1 Pogoñ Ruda ¦l±ska

Trampkarze '93:
Grunwald Ruda ¦l±ska  7-1  Pogoñ Ruda ¦l±ska  (1-0)

bramki:
A.Wieczorek (1-0), M.Bugañski (2-0 - karny), R.Cie¶luk (3-0), K.Matla (4-0), K.Krauss (5-0), A.Adamczyk (6-0 - karny), D.Paszek (7-0)

A.Hajnsz (D.Mañka) - D.Copik, K.Mendecki, A.Adamczyk, £.Szo³tysek - M.Karaszewski (kpt) (D.Paszek), M.Bugañski, R.Cie¶luk (K.Kozubek) - D.Sierpiñski (K.Matla), J.Haase (K.Krauss), A.Wieczorek (K.Iwanowski)
Trener: Ireneusz ADAMCZYK

Jesieni± Grunwald pokona³ na wyje¼dzie Pogoñ 5-1. W sobotê halembianie na w³asnym boisku rozgromili dru¿ynê z Nowego Bytomia 7-1. Do przerwy nic nie zapowiada³o takiego pogromu. "Zieloni" pierwsze 30 minut zakoñczyli skromnym 1-0 po bramce Artura Wieczorka. Po przerwie rozwi±za³ siê jednak worek z bramkami, a udzia³ w tym mieli zawodnicy rezerwowi Grunwaldu. Na 2-0 gola z rzutu karnego zdoby³ Marek Bugañski, a kolejne trafienie do³o¿y³ Robert Cie¶luk. Trener Ireneusz Adamczyk wpu¶ci³ na plac gry wszystkich swoich rezerwowych i ci zdobyli trzy bramki! Do siatki Pogoni trafiali: Kamil Matla, Konrad Krauss i Dariusz Paszek. W miêdzy czasie - na 6-0 - rzut karny na bramkê zamieni³ Arkadiusz Adamczyk. W koñcówce przy stanie 7-0 go¶cie zdobyli honorowego gola. Wynik móg³ byæ oczywi¶cie wy¿szy.

W innym spotkaniu:
Wawel 2-1 ¦l±sk ¦wiêtoch³owice
Rozwój pauzowa³

Czo³ówka tabeli:
1. Wawel - 30 punktów, bramki: 49-13 (w 14 meczach)
2. Grunwald - 30 punktów, bramki: 29-8 (w 14 meczach)
3. Rozwój - 27 punktów, bramki: 42-9 (w 13 meczach, w tej kolejce pauzowa³)

W przypadku, gdy te trzy zespo³y wygraj± wszystkie swoje mecze do koñca sezonu (pozosta³y 2 kolejki), 1. miejsce zajmie Grunwald, który ma najlepszy bilans bezpo¶rednich spotkañ.

Rozwój 4-1 Wawel, Grunwald 1-0 Rozwój, Wawel 0-0 Grunwald
Wawel 1-1 Rozwój, Rozwój 0-0 Grunwald, Grunwald 0-0 Wawel