2 - Jaje¶niak (2 niecelne)
1 - Urban (celny)
1 - ¯ó³ciñski (niecelny)

110. - mecz w barwach Grunwaldu rozegra³ Mateusz Karcz

44 - lata ma bramkarz Victorii Marek Biel (rocznik 1963), który ¶rodowy mecz przesiedzia³ na ³awce rezerwowych (niedawno wznowi³ treningi)

10 - kibiców Victorii pojawi³o siê w sektorze dla go¶ci i dopingowali swoj± dru¿ynê

9 - spotkañ nie potrafi ju¿ wygraæ na w³asnym stadionie z Victori± Grunwald (4 remisy i 5 pora¿ek); od ponad 15 lat "zieloni" w Halembie na przemian remisuj±, aby w kolejnym meczu doznaæ goryczy pora¿ki (2-6, 2-2, 0-3, 0-0, 1-3, 1-1, 0-2, 1-1, 1-2); w pierwszych 6 spotkaniach rozegranych w Halembie pomiêdzy tymi zespo³ami Grunwald wygra³ 5 razy, a tylko raz przegra³...

2 - lata temu Victoria wygra³a w Halembie 2-0 po bramkach Tomasza Jedynaka w 65. i Micha³a Gadaja w 67. minucie; w ¶rodowym spotkaniu Victoria zdoby³a dwa gole w odstêpie 4 minut (w 63. i 67. minucie); "victoriê" z tamtego meczu pamiêta czterech zawodników - bramkarz Tomasz Grygiel, Marcin Rosó³, Rados³aw Gabiga (rozegrali wówczas ca³e spotkanie) i Damian Jaje¶niak (wszed³ wtedy na ostatni kwadrans); graj±cymi trenerami byli Rados³aw Gabiga - wczoraj kapitan - wraz z Davorem Tasiczem

1. - mecz - debiut w oficjalnym spotkaniu - zaliczy³ w Grunwaldzie Marcin M±ka (pojawi³ siê na boisku w 68. minucie)