Trampkarze '94 (10. kolejka): Grunwald 2-8 Pogoñ Ruda ¦l±ska

Grunwald Ruda ¦l±ska  2-8  Pogoñ Ruda ¦l±ska  (1-3)

bramki: M.Kopel (1-3), samobójcza (2-6)

A.Franke - M.Swoboda, P.Winkler, F.Kuberek - P.Przybycin - M.Warcho³, K.Mercik (52. M.Szpoton), D.Babisz (kpt), D.Gomoluch - R.Sobierajski, M.Kopel
Trener: Ryszard STONDZIK

W ostatnim meczu rundy trampkarze Grunwaldu doznali na w³asnym boisku srogiej pora¿ki z Pogoni± Ruda ¦l±ska. Przed miesi±cem w meczu w Nowym Bytomiu gospodarze wygrali 6-2, a w sobotê poprawili ten rezultat o dwie bramki.
Nie minê³o 120 sekund spotkania, a Pogoñ prowadzi³a ju¿ 1-0. Miêdzy 18. a 20. minut± pad³y trzy bramki. Najpierw drug± i trzeci± w meczu zdobyli go¶cie, a nastêpnie pierwsze trafienie zanotowali "zieloni" - obroñca Pogoni nie zdo³a³ wybiæ pi³ki, przej±³ j± Mateusz Kopel i umie¶ci³ w siatce. Zawodnicy Grunwaldu do koñca I po³owy stworzyli 3-4 sytuacje, po których mogli doprowadziæ do remisu.
Po przerwie dru¿yna z Nowego Bytomia do³o¿y³a kolejne bramki. W 32. minucie by³o 4-1, w 37. 5-1 i w 40. 6-1. Osiem minut przed koñcem meczu halembianie zdobyli drugiego gola, a w³a¶ciwie wyrêczy³ ich obroñca go¶ci, kieruj±c pi³kê piêt± do w³asnej bramki, po tym jak futbolówka odbi³a siê od s³upka po strzale Daniela Babisza. W 55. minucie Pogoñ strzeli³a siódm± bramkê, a w ostatniej minucie ustali³a wynik na 8-2.